کد خبر: 3327117
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۷
گروه اندیشه: حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی رجایی هدف و محور‌های برگزاری همایش ملی «اهداف و راهبردهای پیشرفت از منظر قرآن و حدیث» را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی رجایی دبیر همایش ملی «اهداف و راهبردهای پیشرفت از منظر قرآن و حدیث»، گفت: هدف این همایش را واکاوی اهمیت موضوع پیشرفت اسلامی از منظر قرآن و حدیث و بهره‌گیری از دانش اساتید و پژوهشگران محترم در استخراج مباحث پیشرفت از قرآن و حدیث است.
رجایی محور‌های این همایش را پیشرفت فرهنگی-اجتماعی، علم و فناوری، اقتصادی، پیشرفت سیاسی-مدیریتی و پیشرفت حقوقی-قضایی خواند و گفت: این همایش در دی ماه سال 1394 برگزار خواهد شد.
وی افزود: مهلت ارسال مقالات همایش، تا 15 آبان سال 1394 در نظر گرفته شده است و مقالات دریافتی از پژوهشگران، پس از ارزیابی توسط اعضاء علمی دبیرخانه حوزوی به کمیته علمی همایش ارجاع داده خواهد شد و نتایج آن پس از داوری، از طریق سایت همایش و پست الکترونیک به اطلاع نویسندگان مقالات رسانده خواهد شد.
ایشان در پایان از پژوهشگران و فرهیختگان علاقه مند به مباحث الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، جهت تدوین مقاله و شرکت در همایش دعوت به عمل آورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: