کد خبر: 3703456
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
گروه حوزه‌های علمیه ــ مرحله مقدماتی نوزدهمین دوره مسابقات حفظ قرآن کریم شبه قاره هند ویژه طلاب حافظ اردوزبان برگزار شد.

نوزدهمین دوره مسابقات قرآن طلاب شبه قاره برگزار شد

حجت‌الاسلام رضوی، مدیردارالقرآن علوی در گفت‌وگو با ایکنا؛ گفت: مرحله مقدماتی نوزدهمین دوره مسابقات حفظ قرآن کریم شبه قاره هند ویژه طلاب حافظ اردوزبان در دارالقرآن علوی برگزار شد.

وی افزود: این مرحله از مسابقه با شکوه خاصی در روز جمعه 19 رجب المرجب 1439 مطابق 17 فروردین ماه 1397 به صورت همزمان راس ساعت 10 صبح برای خواهران و برادران برگزار شد.

رضوی بیان کرد: در بخش خواهران بیش از 50 حافظ و در بخش برادران بیش از 80 نفر در مسابقه که به صورت کتبی برگزار شد شرکت کردند و نتایج آن در پایان مسابقه اعلام و نفرات راه یافته به مرحله نهایی معرفی شدند.

نوزدهمین دوره مسابقات قرآن طلاب شبه قاره برگزار شد

مدیر دارالقرآن علوی افزود: در بخش برادران 29 نفر و در بخش خواهران 20 نفر توانستند حد نصاب لازم برای شرکت در مرحله نهایی مسابقه را به دست آورند.

وی تاکید کرد: حافظان راه‌یافته به مرحله پایانی قرار است، در روز عید مبعث 25 فروردین 97 در مرحله نهایی مسابقه به رقابت بپردازند؛ آئین اختتامیه مسابقات و اهدای جوایز به نفرات برتر نیز در نیمه شعبان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: