کد خبر: 3843673
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
گروه دانشگاه ــ نخستین جشنواره ملی شعر دانشجویی با برگزاری نشستی با حضور اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره و جمعی از مدیران جهاد دانشگاهی به‌طور رسمی کلید خورد.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی؛ با حضور اعضای معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، از پوستر، لوگو، سایت و جدول رویداد‌های کشوری جشنواره شعر دانشجویی رونمایی به‌عمل آمد.

در شورای سیاست‌گذاری نخستین جشنواره ملی شعر دانشجویی که به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود، عبدالجبار کاکایی، اسماعیل امینی، سعید بیابانکی، کوروش انصاری، علی عبداللهی، پونه نیکوی، مصطفی بصیری، حامد عسکری و علیرضا بهرامی حضور دارند.

این جشنواره به‌همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، با همکاری نهاد‌های فرهنگی و دانشگاهی دیگری، در طول دو نیم سال تحصیلی پیش رو برگزار می‌شود و اردوی گردهمایی برگزیدگان آن نیز تابستان سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

دبیری علمی این جشنواره برعهده علیرضا بهرامی و دبیر اجرایی آن نیز ثریا احمدی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی دانشگاه شهید بهشتی است.

شرکت در جشنواره ملی شعر دانشجویی که دانش‌آموزان سال آخر دبیرستان نیز به حضور در آن مجازند، پبه‌صورت الکترونیکی و مجازی، از طریق سایت و اپلیکیشن جشنواره مقدور خواهد بود و ۱۵ رویداد آن نیز با حضور شاعران و پژوهشگران کشوری و بومی، به‌همراه دانشجویان شاعر یا علاقه‌مند به شعر و ادبیات، در دانشگاه‌های مختلفی از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

در مراسم رونمایی جشنواره ملی شعر دانشجویی که با نشست تخصصی اعضای شورای سیاست‌گذاری آن همراه بود، عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، علی متقیان، مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران و جمعی از دیگر مدیران این معاونت (محمود علی‌گو، محمدحسین حسنی و مهدی عباسی) حضور داشتند.

در این نشست که با تبادل نظر حاضران درباره اولویت‌ها و اصول اجرایی جشنواره ملی شعر دانشجویی همراه بود، از پوستر و نشان جشنواره با طراحی حمیدرضا بیدقی رونمایی شد.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: