کد خبر: 3928827
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعةالزهرا(س) از تمدید مهلت ثبت‌نام در دوره‌های مجازی معارف اسلامی جامعةالزهرا(س) تا پایان مهر خبر داد.

تمدید مهلت ثبت نام دوره‌های مجازی جامعه الزهرا(س)به گزارش ایکنا، فهیمه الیاسی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت جامعه الزهرا(س) به صورت مجازی در شرایط کرونایی، عنوان کرد: این مرکز، ۲۰ دوره کوتاه‌مدت معارفی و مهارتی برای پاییز امسال برنامه‌ریزی کرده است که مهلت ثبت‌نام در این دوره‌ها تا پایان مهر تمدید می‌شود.

سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعةالزهرا(س) با بیان اینکه این دوره‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شوند، گفت: در سومین فراخوان این مرکز، ۲۰ دوره کوتاه‌مدت معارفی و مهارتی در حوزه‌های قرآنی، اعتقادی، امام‌شناسی، احکام، زن و خانواده، مهارت‌های فردی و مهارت‌های تربیت فرزند ارائه شده که در صورت به حد نصاب رسیدن هر دوره، برگزار خواهد شد.

الیاسی با اشاره به استقبال بانوان از دوره‌های گذشته، تصریح کرد: با توجه به استقبال گسترده متقاضیان و به جهت محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت‌نام کنند. علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این دوره‌ها به سایت مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی به نشانی http://borhan.jz.ac.ir/paziresh_doreha مراجعه کرده و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعةالزهرا(س) یادآور شد: فرآیند ثبت‌نام متقاضیان زمانی تکمیل می‌شود که هزینه دوره را پرداخت و کد پیگیری را دریافت کرده باشند. متقاضیان این دوره جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ ۰۲۵۳۲۱۱۲۳۳۰ تماس بگیرند و یا با شناسه مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی به آدرس borhan_center@ در پیام‌رسان ایتا مکاتبه کنند.

وی افزود: اطلاع‌رسانی‌های دوره‌ها صرفا از طریق کانال ایتا به متقاضیان اعلام می‌شود و ضروری است متقاضیان این دوره‌ها در کانال مرکز به آدرس https://eitaa.com/borhan_jz عضو شوند.

سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعةالزهرا(س) تصریح کرد: یکی از رسالت‌های این مرکز، برگزاری دوره‌های متنوع معارف اسلامی ویژه بانوان ایرانی و غیرایرانی علاقه‌مند به علوم و معارف اسلامی است که تاکنون با استقبال زیادی روبرو بوده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: