کد خبر: 3937457
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
مرحله مقدماتی پنجمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه (۳MT) به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در ۱۹ استان کشور اجرا می‌شود.

ثبت‌نام پنجمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای آغاز شد

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، مسابقات ملی پایان‌نامه سه دقیقه‌ای با هدف تشویق و کمک به تقویت و پرورش مهارت‌های ارتباطی، ایده‌پردازی، فن بیان و خلاقیت‌های دانشجویی، کمک به تکمیل چرخه تولید علم و فناوری و تبدیل آن به محصول و ثروت و برقراری ارتباط بین دانشگاه و صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاری و بازاریابی ایده‌های دانشجویی برگزار می‌شود.

مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات در ۱۹ استان و ۲۵ واحد جهاددانشگاهی شامل آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، دانشگاه الزهرا، البرز، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، خوزستان، زنجان، سمنان، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه علم و صنعت، قزوین، قم، کردستان، گلستان، استان مرکزی، همدان و یزد برگزار خواهد شد.

در این دوره از مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه که با کسب مجوز دانشگاه کوئینزلند به عنوان صاحب امتیاز معنوی آن برگزار می‌شود، دبیرخانه مسابقات، دستورالعمل اجرایی را بر اساس شاخص‌های بین‌المللی و استاندارد‌های دانشگاه کوئیزلند مورد بازبینی قرار داده است.

همچنین با توجه به شرایط ناشی از شیوع کرونا، آیین‌نامه این دوره از مسابقات به منظور ایجاد امکان برگزاری غیرحضوری بازبینی شده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه مسابقات مستقر در سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به شماره تلفن‌های ۶۶۹۵۲۷۲۷، ۶۶۹۷۱۱۸۴ و ۶۶۴۹۱۳۳۸ و یا با واحد‌های مجری این مسابقات در سراسر کشور با شماره‌های ذیل تماس بگیرند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: