کد خبر: 3962592
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه؛
رئیس جامعةالمصطفی(ص) العالمیة گفت: با ارائه راهکار و برنامه‌ریزی نظام‌مند و مناسب در ایام کرونا تحصیل و تدریس را تعطیل نکرده و از فناوری‌های نوین بهره برده‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایکنا، حجت‌الاسلام و المسلمین علی عباسی، رئیس جامعةالمصطفی(ص) العالمیة که به استان گلستان سفر کرده است، در جمع اساتید و کادر نمایندگی المصطفی(ص) در استان گلستان اظهار کرد: بحمدلله شاهد فعالیت‌های خوبی در این نمایندگی هستیم، استادان رکن علمی جامعةالمصطفی(ص) است و المصطفی(ص) با همراهی استادان، با کمترین مشکل در حوزه آموزش در شرایط کرونا روبه‌رو شد.

رئیس جامعةالمصطفی(ص) با اشاره به فعالیت بی‌وقفه سامانه آموزش و پرورش جامعةالمصطفی(ص) از ابتدای شیوع کرونا، بر ارائه راهکار در زمینه‌های گوناگون تأکید ورزید و با اشاره به اهمیت تربیت و لزوم توجه ویژه به امور تربیتی اظهار کرد: نمی‌توان تربیت را امری ضمیمه‌ای پنداشت و همراهی تربیت و آموزش، یکی از اصول اساسی جامعةالمصطفی(ص) به شمار می‌رود.

یادآور می‌شود، در ابتدای این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی، مدیر نمایندگی المصطفی(ص) در استان گلستان، از زحمات استادان این نهاد بین‌المللی تقدیر و تشکر کرد و برخی از توفیقات به‌دست‌آمده در این نهاد را یادآور شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: