کد خبر: 4009680
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴

دانشگاه علوم پزشکی قم به منظور حضور مخاطبان در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تمهیدات ویژه‌ای علاوه بر جوایزی که هر سال به برگزیدگان اعطاء می‌شود، در نظر گرفته است.

پوستر بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

به گزارش ایکنا، دانشگاه علوم پزشکی قم به منظور حضور پررنگ‌تر دانشجویان، کارکنان و اساتید این دانشگاه در بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت که از دو سال پیش با عنوان جشنواره هدهد شناخته می‌شود تمهیداتی در نظر گرفته است.

از جمله این تمهیدات می‌‌توان به 14 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به قید قرعه به ثبت‌نام‌کنندگان، اضافه شدن دو نمره دروس معارف در صورت کسب حدنصاب برای دانشجویان، هدایای نقدی و امتیاز فرهنگی برای اعضای هیئت علمی، بن تخفیف کتاب و سخت‌افزار در صورت کسب حد نصاب، 15 ساعت آموزش ضمن خدمت برای کارکنان و ... اشاره کرد. این امتیازات علاوه بر امتیازات و جوایزی که هر سال به برگزیدگان تعلق می‌گیرد، خواهد بود.

یادآور می‌شود، بیست و ششمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در بخش‌های آوایی(12 رشته)، معارفی(11 رشته)، پژوهشی(چهار رشته)، فناوری(سه رشته)،‌ ادبی(پنج رشته)، هنری و صنایع دستی(12 رشته) و بخش ویژه(پنج رشته) برگزار می‌شود.

مهلت ثبت‌نام برای حضور در این جشنواره تا 15 آبان‌ماه و از طریق مراجعه به سامانه quran.behdasht.gov.ir امکان‌پذیر خواهد بود.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: