کد خبر: 4056780
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱

نشست کنگره 4 هزار روحانی شهید با عنوان «دفاع از اسلام ناب محمدی و حاکمیت ارزش‌ها» درقم برگزار می‌شود.

کنگره 4 هزار روحانی شهید برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد نورموسوی، مسئول روابط عمومی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) و مسئول برگزاری این همایش، گفت: حوزه‌های علمیه شیعه در طول تاریخ پربار خویش جایگاه علمی و عملی رفیعی کسب کرده و در جای‌جای عرصه تاریخ نقش حیاتی خود را نشان داده است.

وی افزود: روحانیون و علما علاوه بر هدایت جامعه و حفظ ارزش‌های دینی، در همه صحنه‌ها حضور داشته‌ و در مقابل استبداد و استعمار قدعلم می‌کردند که در این راه نیز به تبعید و یا شهادت آنها منجر می‌شد.

مسئول برگزاری این همایش گفت: به همت مرکز فقهی ائمه اطهار علیهم السلام، سپاه علی بن ابی طالب و ستاد گنگره چهارهزار روحانی شهید، کنگره مذکور با سخنرانی آیت‌الله فاضل لنکرانی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمه قم و حجت‌الاسلام اکبری، نماینده ولی فقیه در سپاه علی بن ابی طالب و خاطره‌گویی اقای حسین کاجی برگزار خواهد شد.

نورموسوی بیان کرد: این کنگره با حضور اقشار مختلف و مسئولین کشور و دانشگاهی و حوزوی و رهروان راه پاک مقدس شهداء در ساعت 11 صبح 28 اردیبهشت سال 1401 در سالن اجتماعات مرحوم آیت‌الله العظمی فاضل لنکرانی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) قم برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: