کد خبر: 3477471
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۳
گروه دانشگاه: هم‌اندیشی تعلیم و تربیت و سبک زندگی، 10 اسفندماه در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، هم‌اندیشی تعلیم و تربیت و سبک زندگی در مدرسه با همکاری پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) و دانشگاه فرهنگیان برگزار می‌شود.
از اهداف برگزاری این هم‌اندیشی می‌توان به ارائه دستاورد، تجارب و ایده‌های نوین فرهنگیان در زمینه‌های الزاملات مدیریت آموزشی مبتنی بر سبک زندگی اسلامی، ارتقای کیفیت آموزشی و سبک زندگی اسلامی در تربیت معلم، توانمندسازی دانش‌آموزان در پیشبرد سبک زندگی اسلامی، فرهنگ‌سازی استفاده از فضای مجازی در مدارس در راستای سبک زندگی اسلامی، نقش مشارکت دانش‌آموزان در ترویج سبک زندگی اسلامی، نقش مشارکت اولیا در ترویج سبک زندگی اسلامی و نقش مشاور در تبیین سبک زندگی اسلامی اشاره کرد.
برگزاری این همایش به همراه تقدیر از مقالات و ایده‌های برتر و اعطای گواهی حضور در هم‌اندیشی خواهد بود.
این هم‌اندیشی 10 اسفندماه از ساعت 9 تا 12:45 برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای ارسال مقاله می‌توانند با نشانی اینترنتی ravabet@isuw.ac.ir و www.isuw.ac.ir و همچنین دبیرخانه همایش به نشانی شهرک قدس، بلوار فرحزادی، خیابان شهید طاهرخانی دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران در ارتباط باشند.
همایش به‌صورت پنلی با داوری اساتید صادق‌زاده، معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان، سجادی، استادیار دانشگاه تهران، رفیعی و مهدیه مهدوی کنی، عضو هیئت علمی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) با ارائه مقالات شرکت‌کنندگان برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: