کد خبر: 3954472
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام اکبر اسدعلیزاده را به عنوان رئیس مرکز احیای آثار اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منصوب کرد.

ارسال/ رئیس مرکز احیای آثار اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منصوب شدبه گزارش ایکنا، حجت‌الاسلام والمسلمین نجف لکزایی در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین اکبر اسدعلیزاده را به عنوان رئیس مرکز احیای آثار اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منصوب کرد. در این حکم خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین اکبر اسدعلیزاده آمده است:

نظر به مراتب فضل، دانش، توانمندی و پیشینه موفق علمی و مدیریتی، به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان رئیس مرکز احیای آثار اسلامی منصوب می‌شوید. امید است با عنایات الهی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) در عمل به شرح ‌وظایف موفق باشید.

شایسته است مرکز احیای آثار با بهره‌گیری از پیشینه درخشان خود، ظرفیت‌ها و استعدادهای بالفعل حوزوی و دانشگاهی و با هم‌فکری چهره‌های علمی توانمند و خوش‌فکر به صورت فعال در جهت انجام وظایف محوله و به ‌ویژه رویکرد جدید پژوهشگاه در زمینه مسئله‌محوری و پاسخ‌گویی به مسائل اساسی نظام اسلامی نقش‌آفرینی کرده و تدابیر مناسبی اتخاذ کند.

ضمن ارج نهادن به تلاش‌های مدیران، اعضای هیئت علمی، محققان و کارشناسان محترم پژوهشکده، از همه آنان انتظار می‌رود با همکاری، همفکری و همدلی، در اعتلای اهداف، مأموریت‌ها و برنامه‌های پژوهشی پژوهشکده تلاش خود را مبذول دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: