کد خبر: 3997836
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۲
معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی تربیت مدرس از میان مشمولان خدمت وظیفه عمومی نیروی امریه جذب می‌کند.

به گزارش ایکنا، معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی تربیت مدرس با انتشار اطلاعیه‌ای از جذب نیروی امریه از میان مشمولان خدمت وظیفه عمومی خبر داد.

در این اطلاعیه ذکر شده افرادی که قصد خدمت وظیفه عمومی به عنوان نیروی امریه در دانشگاه تربیت مدرس را دارند باید واجد شرایطی باشند که سکونت در تهران، برخورداری از مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد از دانشگاه سراسری و ترجیحا فارغ التحصیلان رشته‌های کامپیوتر و IT از جمله این شرایط است. 

تسلط به امور شبکه و اینترنت جهت انجام امور اداری، ارائه خدمات کامپیوتری نرم افزاری و سخت افزاری، آشنایی با مسائل دیجیتال مارکتینگ ترجیحاً در حوزه آموزش، آشنایی به مهارت‌های مورد نیاز سئو، برخورداری از قدرت بیان مناسب و روابط عمومی بالا، آشنایی به امور تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت و سیستم ارائه آموزش‌های مجازی و سیستم LMS، آشنایی به اصول و فنون مذاکره و تسلط به نوشتن گزارش و مستندات توانایی لازم در OFICE در سطح پیشرفته و سایر نرم افزارهای مرتبطاز دیگر شرایطی است که در این اطلاعیه ذکر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند درخواست و سوابق کاری خود را به نشانی الکترونیکی EDU.JDMODARES@GMAIL.COM ارسال کنند یا با شماره 66565586 داخلی 106 تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: