کد خبر: 4009571
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹

فرصت ثبت‌نام در چهارمین دوره توانمندسازی داوران مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان تا 15 آبان‌ماه تمدید شد.

دوره توانمندسازیبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، میکائیل باقری، مدیرکل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش گفت: ثبت‌نام چهارمین دوره توانمندسازی داوران مسابقات قرآن، عترت و نماز در قالب 11 تخصص و رشته ویژه بانوان و آقایان فرهنگی از مهرماه آغاز شد و بنا به درخواست‌های مکرر متقاضیان، ثبت‌نا‌م در این دوره تا 15 آبان‌ماه تمدید شد.

باقری با اشاره به اینکه فرهنگیان علاقه‌مند به داوری مراحل شهرستانی و استانی مسابقات قرآن، عترت و نماز می‌توانند در این دوره نام‌نویسی کنند، افزود: تاکنون بیش از 14 هزار نفر در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود این آمار تا بیست هزار نفر افزایش یابد.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه ایران پرورشی یا کانال مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان در شبکه شاد به نشانی mosabeghatfarhangianmedu@ در این دوره نام‌نویسی کنند.

باقری با تأکید بر اینکه دوره فوق از آذرماه آغاز می‌شود، گفت: قبل از شروع دوره، آزمون ورودی براساس محتوای کتاب «ندای رحمت» اخذ می‌شود و افرادی که حد نصاب نمره لازم را کسب کنند، مجوز حضور در این دوره را خواهند داشت.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: