کد خبر: 4101068
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲

آیین اختتامیه همایش کتاب سال بانوان ۷ آذر در قم برگزار می‌شود

مدیر جامعه الزهرا(س) از برگزاری مراسم اختتامیه همایش کتاب سال بانوان با سخنرانی آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در ۷ آذرماه خبر داد.

آیین اختتامیه همایش کتاب سال بانوان ۷ آذرماه در قم برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی جامعه الزهرا(س)، سیده‌ زهره برقعی، رئیس شورای سیاستگذاری همایش کتاب سال بانوان گفت: مراسم اختتامیه همایش کتاب سال بانوان روز دوشنبه ۷ آذر ماه از ساعت ۹ تا ۱۲ در تالار بیداری اسلامی جامعه الزهرا برگزار می‌شود و آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور، سخنران ویژه این مراسم خواهد بود.

وی با بیان اینکه در همایش کتاب سال بانوان، آثار منتشر شده بانوان در قالب کتاب، مقالات علمی پژوهشی و رساله علمی سطح چهار و دکتری در عرصه علوم اسلامی و انسانی دریافت شده است، اظهار کرد: در بخش ویژه که موضوع زن و خانواده است، نویسندگان آقا و خانم می‌توانستند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

مدیر جامعه الزهرا ادامه داد: حدود ۳۰۰ اثر در ۱۰ گروه علمی از جمله اخلاق و عرفان، منطق، فلسفه و کلام، تاریخ، سیره و تراجم، تفسیر و علوم قرآن، فقه و حقوق، علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی، علوم تربیتی و روان‌شناسی، علوم حدیث، ادبیات و هنر و گروه زن و خانواده ارسال شد که توسط مدیران هر گروه مورد بررسی شد.

برقعی اضافه کرد: از این تعداد، ۱۰۷ اثر به مرحله ارزیابی تفصیلی راه پیدا کرد و بعد از ارزیابی تفصیلی ۳۵ اثر به مرحله پایانی راه یافت که در کمیته علمی مورد بررسی قرار گرفت و آثار برگزیده انتخاب و برگزیدگان در روز اختتامیه تجلیل می‌شوند.

پیش از این زمان برگزاری مراسم اختتامیه همایش کتاب سال بانوان ۳۰ آبان ماه اعلام شده بود که به دلیل تغییر برخی مقدمات و برنامه ها، این مراسم به هفتم آذرماه موکول شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha