کد خبر: 3996501
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲

مسابقات قرآن استان تهران در بخش بانوان از صبح امروز آغاز شده است. در این روز شرکت‌کنندگان در چهار رشته در حضور هیئت داوران رقابت خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار ایکنا، با پایان یافتن چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن استان تهران در بخش آقایان طی روز جمعه، این مسابقات در بخش بانوان از صبح امروز، 20 شهریورماه آغاز شده و عصر روز یکشنبه به پایان می‌رسد.

در مسابقات امروز بانوان، شرکت‌کنندگان در چهار رشته طی دو نوبت صبح و بعدازظهر به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

بر همین اساس در نوبت صبح که از ساعت 8 تا 13 در جریان خواهد بود، متسابقان در رشته حفظ پنج جزء به رقابت با یکدیگر می‌پردازند، در این رشته 20 شرکت‌کننده حضور دارند.

همچنین در نوبت بعدازظهر که رقابت‌های آن از ساعت 14 تا 18 جریان دارد، شرکت‌کنندگان در رشته‌های حفظ 20 جزء، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق به اجرای تلاوت می‌پردازند.

در بخش بانوان فاطمه‌سادات حسینی‌فر و نجمه شبانی‌قهرودی در بخش حسن حفظ، حوریه عقبایی و هاجر حیدری در بخش وقف و ابتدا، زهرا بهاری و نجات صحاف در بخش صوت، سمانه کوچکی و مریم منصوریان‌فر در بخش لحن و مرضیه دیانی و اعظم الماسی نیز در بخش تجوید به داوری می‌پردازند. ریاست هیئت داوران هم بر عهده فرشته نافذکلام گذاشته شده است.

در بخش بانوان چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن استان تهران 100 شرکت‌کننده حضور دارند که طی مدت دو روز به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، رقابت خواهند داشت.

مسابقات قرآن استان تهران از سه‌شنبه، 16 شهریورماه در بخش آقایان آغاز شده و فردا، 21 شهریورماه نیز با برگزاری رقابت آخرین رشته‌ها، به پایان می‌رسد.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: