کد خبر: 3994013
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
برنامه زمانی مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اعلام شد و بر اساس آن این رقابت‌ها در استان‌ها از نهم شهریورماه آغاز شده و سی‌ام به پایان می‌رسد.

به گزارش ایکنا، زمان مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از سوی معاونت مسابقات مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد که براساس آن این مسابقات از نهم شهریورماه آغاز می‌شود و برنامه زمانی آن تا پایان این ماه در استان‌های مختلف ادامه خواهد داشت.

این مرحله با برگزاری مسابقات در آذربایجان غربی طی مردادماه آغاز شده است و سایر استان‌ها نیز در شهریورماه رقابت‌ها را به صورت حضوری برگزار می‌کنند. همچنین زمان برگزاری مسابقات قرآن سیستان و بلوچستان اعلام نشده اما مسئولان مرکز امور قرآنی اعلام کرده‌اند، مسابقات به طور قطع در بازه زمانی شهریورماه برپا خواهد شد.

مسابقات قرآن استان تهران طی 16 تا 22 شهریورماه و خراسان رضوی نیز 20 تا 25 شهریورماه برگزار می‌شود. مسابقات این دو استان برای بسیاری از فعالان قرآنی و دنبال‌کنندگان رشته قرائت تحقیق بیش از سایر استان‌ها زیر ذره‌بین قرار دارد.

در برنامه اعلام شده استان‌های اصفهان و هرمزگان به ترتیب نخستین و آخرین استان‌هایی خواهند بود که مسابقات خود را در این مرحله برگزار می‌کنند. مسابقات استان اصفهان نهم شهریورماه آغاز می‌شود و زمان برگزاری این رقابت در استان هرمزگان نیز 30 شهریورماه است.

برنامه زمانی برگزاری مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: