کد خبر: 3997065
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹

نفرات برگزیده رشته‌های مختلف چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن استان تهران در بخش بانوان که عصر روز گذشته، 21 شهریورماه به پایان رسیده است، اعلام شد.

به گزارش ایکنا، با پایان یافتن چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن استان تهران در بخش بانوان، طی روز گذشته، 21 شهریورماه نفرات برگزیده رشته‌های مختلف این بخش اعلام شد که به شرح زیر است.

قرائت تحقیق

آذرمان صادقی
فاطمه گلینی‌مقدم

قرائت ترتیل

فاطمه قلعه‌‌نویان
مهین میرصفری
سمیه فرهنگی

حفظ کل قرآن

سعیده سلطانی
ملیحه طالبیان
فاطمه زرین‌قلم

حفظ ۲۰ جزء قرآن

زهرا انصاری
معصومه رودکی
زهرا چراغچی

حفظ ۱۰ جزء قرآن

فاطمه نکویی
زهرا مظفری‌سوادکوهی
نرگس صادقی‌فر

حفظ 5 جزء قرآن

فرزانه شاهسون
انسیه شیرازی
انسیه حواصلی‌آشتیانی

بخش بانوان چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن استان تهران با حضور بیش از 100 شرکت‌کننده در رشته‌های قرائت تحقیق(چهار نفر)، ‌قرائت ترتیل(10 نفر)، حفظ کل قرآن کریم(22 نفر)،‌ حفظ 20 جزء(20 نفر)،‌ حفظ 10 جزء(25 نفر) و حفظ پنج جزء(20 نفر) برگزار شد. همچنین در رشته دعاخوانی که به صورت متمرکز داوری می‌شود نیز 30 نفر حضور داشتند.


گزارش تصویری رقابت‌های بانوان در چهل‌وچهارمین دوره مسابقات حفظ قرآن تهران


یادآوری می‌شود، چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن استان تهران از 16 شهریورماه به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجتمع بصیرت اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران واقع در منطقه حکیمیه، برگزار شد.

در این مسابقات بیش از 200 نفر در دو بخش بانوان و آقایان حضور داشتند. مسابقات بخش آقایان طی روزهای 16 تا 19 شهریورماه و بخش بانوان نیز 20 و 21 همین‌ماه برگزار شد. بخش بانوان رشته اذان و تواشیح و همسرایی قرآن کریم ندارد.

نفرات برتر این مسابقات به مرحله کشوری چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن راه می‌یابند.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: