کد خبر: 4009402
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹

داوری رشته دعاخوانی از مجموعه رشته‌های چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از روز گذشته در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز شده و تا اواخر هفته جاری ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایکنا، مرحله داوری رشته دعاخوانی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از روز گذشته هشتم آبان‌ماه در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز شده و تا اواخر هفته جاری ادامه دارد.

داوری رشته دعاخوانی در چهل و جهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن

رشته دعاخوانی از جمله رشته‌های دو مرحله‌ای مسابقات سراسری قرآن است و رقابت‌ در این رشته تنها در مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.

داوری رشته دعاخوانی در چهل و جهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن

بر همین اساس شرکت‌کنندگان در این رشته شهریورماه امسال همزمان با برگزاری مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن در رشته‌های قرائت و حفظ،‌ در ادارات کل اوقاف و امور خیریه استان‌های محل سکونت خود مستقر شده و به ضبط اجرای خود پرداخته‌اند.

داوری رشته دعاخوانی در چهل و جهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن

پس از آن و در ادامه فایل‌های تصویری ضبط شده به مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه ارسال شده تا با حضور داوران در این مرکز به صورت متمرکز مورد داوری قرار گیرد. در گروه داوری این دوره از مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان مجموعاً 11 نفر حضور دارند. 

نفرات برگزیده این مرحله به مرحله نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که اواخر آذرماه برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: